Kursy i warsztaty

XIV Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne

STOWARZYSZENIE „VIA MUSICA" w CIESZYNIE

współpraca

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY W CIESZYNIE
INSTYTUT MUZYKI


XIV MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY MUZYCZNE

F O R T E P I A N

CIESZYN, 21 - 28 sierpnia 2016

Prowadzący:

prof. Jerzy Sterczyński
prof. Józef Stompel
prof. Michał Korzistka
mgr Grzegorz Niemczuk

Kontakt:
Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne
ul. Bielska 62
43-400 CIESZYN

e-mail: stowarzyszenieviamusica@gmail.com

prof. Michał Korzistka
tetefon: (48) 608 080609(48) 608 080609
e-mail: pianomichal@gmail.com

Konto:
Stowarzyszenie „Via Musica" w Cieszynie
45 1090 1782 0000 0001 2409 8509
Międzynarodowe Letnie Warsztaty Muzyczne
Cieszyn 2016

Dla wpłat zagranicznych: SWIFT CODE WBKPPLPP


MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY MUZYCZNE

Warsztaty prowadzone są w Cieszynie, stolicy Śląska Cieszyńskiego, mieście na południowej granicy Polski. Ośrodek ten położony jest na ruchliwym szlaku migracyjnym i handlowym oraz styku różnych kultur, narodowości i wyznań. Charakterystyczną dla miasta jest jego złożona historia, różnorodność zabytków i niepowtarzalna atmosfera. Rezerwaty przyrody z wieloma unikatowymi roślinami oraz malownicze położenie u stóp Beskidów, czynią Cieszyn atrakcyjnym dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Warto zatrzymać się w Cieszynie, pospacerować zabytkowymi uliczkami.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21 - 28 sierpnia w Instytucie Muzyki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Dniem przyjazdu do Cieszyna i uroczystej inauguracji kursu jest 21 sierpnia. Ostatni dzień, 28 sierpnia, jest dniem uroczystego zamknięcia kursu. Zajęcia odbywać się będą według harmonogramu ustalonego przez prowadzącego.
Program warsztatów obejmuje:
- zajęcia praktyczne - indywidualna praca z prowadzącymi profesorami
- koncerty uczestników

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu mieszkają w dwuosobowych pokojach na terenie campusu. Zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju jest możliwe po uprzedniej rezerwacji (ilość miejsc ograniczona). Dopłata do jednoosobowego pokoju wynosi 250 PLN.

Wyżywienie

Organizatorzy zapewniają trzy posiłki dziennie. Możliwe jest zamówienie dań wegetariańskich (po wcześniejszym zgłoszeniu).


Koszt kursu

Pełny koszt uczestnictwa w warsztatach (lekcje, wyżywienie, nocleg) wynosi 1200 PLN
Koszt uczestnictwa w lekcjach (bez wyżywienia i noclegu) wynosi 700 PLN


Zasady uczestnictwa

W kursie może uczestniczyć osoba, która ukończyła 18 lat. Osoby młodsze mogą uczestniczyć w kursie wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych i za ich pisemną zgodą.

Aby uczestniczyć w kursie, należy wypełnić deklarację uczestnictwa, wpłacić opłatę i przesłać kopię (ksero) na adres Stowarzyszenia „Via Musica" (z dopiskiem Warsztaty Muzyczne). Termin składania deklaracji upływa 31 lipca 2016 r. Po otrzymaniu dowodu wpłaty Organizatorzy przesyłają potwierdzenie uczestnictwa. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu zgłoszenia decyduje termin przesłania deklaracji uczestnictwa w kursie. Jeśli uczestnik odwoła swoje uczestnictwo w kursie do 7 sierpnia 2016, Organizatorzy zwracają wniesioną opłatę potrącając 200 PLN wadium. W innych przypadkach opłata za kurs nie podlega zwrotowi.

Kontakt (dodatkowe informacje):

Prof. Michał Korzistka tel. kom. (+48) 608 080609(+48) 608 080609
mail: pianomichal@gmail.com

Deklaracja czestnictwa - do pobrania

stowarzyszenie via musica